PAPARATSO | Eesti Laulu üks poolfinaal Tartus? Tomi Rahula käis heade mõtete linnas saali kaemas

 (1)
Eesti Laulu meeskond Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubis
Eesti Laulu meeskond Tartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubisFoto: Argo Ingver

Täna jäi Tartu Ülikooli spordihoones kaamerasilma ette Tomi Rahula, kes koos mitme ERRi töötajaga paistis koosolekut pidavat. Kas tõesti toimub Eesti Laulu poolfinaal Tartus? "Praegu on tõesti selline aeg, kus käime vaatamas Eesti erinevaid kontserdipaiku ja suuri saale, kus saaksime Eesti Laulu poolfinaale teha," kinnitab Rahula Kroonikale piltide peale.

Uuest reglemendist rääkides paljastati nimelt juba septembri alguses, et poolfinaalid kolivad Tallinnast välja ning on arvata, et võtavad avaliku kontserdi kuju, ent kus need toimuvad, pole tänaseni avalikustatud.

Rahula sõnab selgituseks, miks erinevaid kohti üle vaatamas käiakse: "Televisiooni jaoks on oluline, et see saal võimaldaks tehniliselt keerukaid ja efektseid asju teha, väga oluline on, et kõik soovijad, kes tahavad oma silmaga ägedaid lauljaid näha, nendega pilti teha või neid käega katsuda, saaksid tulla ja seda teha."

"Kohad ja meeskonna avaldame 1. novembril "Terevisioonis", sõnab ta lõpetuseks, et järgmisel neljapäeval selguvad välja valitud paigad lõplikult ning seegi, kes Tomi Rahula juhitud Eesti Laulu meeskonnas tööle hakkavad. Teada on, et poolfinaalid toimuvad 31. jaanuaril ning 2. veeburaril 2019.

LOE KA: Tomi Rahula tutvustab Eesti Laulu uut reglementi! Poolfinaalid kolivad Tallinnast välja ja osalemise eest tuleb raha maksta