Peaaegu Eestis! Nickelback meelitab eestlasi Peterburi kontserdile

 (7)
Peaaegu Eestis! Nickelback meelitab eestlasi Peterburi kontserdile
Foto: Pressimaterjalid

Vau! Maailma suurimaid rokkstaare Nickelback esineb maailmatuuri raames 28. oktoobril Peterburi suurimal siseareenil ja Eesti reisikorraldajad GoTravel ja Wris teevad kontserdile erireise, mis on super lahe, sest seda rokilegendi pole Eestisse seni õnnestunud meelitada ning ka Venemaal annab ta alles esimese kontserdi terve oma karjääri jooksul!

Kanada pärisolu Nickelback on kogu maailmale tuntud oma megahittidega "How You Remind Me" ja Ämblikmehe tunnuslooga "Hero" ning Peterburis esineb ta oma värskeima albumi "Here And Now" maailmatuuri raames. "Artist rõhutas Peterburi kontserdikorraldajatele, et ootab kindlasti kõiki oma fänne lähinaabrusest," kommenteeris kontserdi pressiesindaja Reno Hekkonens.

Nickelback esineb Peterburi üle 20 tuhande pealtvaataja mahutaval arenal SKK ning sellel värskelt renoveeritud arenal on muuhulgas esinenud ka Madonna, Rammstein ja Elton John. Piletid tulevad kõigis Piletilevi punktides müüki reedel, 21. septembril ja kõik, kes soovivad kontserdipääsmeid juba tänasest osta, saavad seda teha Venemaa interneti piletimüügipunktis kodulehel.

Seotud lood:

Naudi piletit soetades ka Nickelbacki kuulsaimat lugu:

Rannap Roostevaba maailm