Peagi Eestis esinev Manic Street Preachers kirjutas Walesile jalgpallihümni


Manic Street Preachers
Manic Street PreachersFoto: Vida Press

Walesi jalgpallimeeskond on üle 50 aasta jõudnud suurele ja tähtsale jalgpalliturniirile – mais algavatele Euroopa Meistrivõistlustele – ning selleks puhuks kirjutas neile ametliku jalgpallihümni peagi Eestis esinev bänd Manic Street Preachers.

Loo pealkiri on "Together Stronger (C’mon Wales)" ning singel avalikustatakse 20. mail, vahetult enne Walesi esimest mängu turniiril.

Bänd kohtus meeskonna manageri Chris Colemani ning mängijatega ning treeningul filmiti ühiselt loole ka muusikavideo. "Oli fantastiline sellise ikoonilise bändiga koostööd teha. Manic Street Preachersi liikmed on Walesi jalgpalli alati kirglikult toetanud ning kõik meeskonnaliikmed nautisid seda protsessi väga," sõnas Coleman.

Lisaks uuele singlile annab Manic Street Preachers uuesti välja oma legendaarse albumi "Everything Must Go", mille juubelituur nad 18. aprillil Tallinnasse toob. Uus väljalase sisaldab CD-d, vinüüli, raamatut, ning DVD-sid filmi ja eelnevalt avalikustamata materjaliga 1997. aastal toimunud kontserdilt Manchesteris, Nynex Arenal, kus bändi käis kuulamas üle 20 000 inimese.

Manic Street Preachers annab Tallinnas kontserdi 18. aprillil. Seisu- ja istekohtade piletid Nordea Kontserdimajas toimuvale kontserdile on müügil Piletilevis.