Pikaajalise töö ja kannatlikkuse vili: I Wear* Experiment andis välja oma esimese stuudioalbumi


Täna, 15. aprillil, andis I Wear* Experiment välja oma kauaoodatud debüütalbumi pealkirjaga "Patience", mis on saadaval erinevates digikanalites (Spotify, Deezer, iTunes jt) ning plaadipoodides.

Album on pikaajalise töö ja kannatlikkuse vili. Koostöös produtsent Martin Kuudiga valminud plaat koosneb kaheksast loost, mis viivad kuulaja teekonnale eepilistest staadionihümnidest kõige underground’imate reivipidudeni.

“Viimased 18 kuud on olnud üks uskumatu uute kogemuste, iseloomu ja kannatlikkuse kasvatamise teekond. Meie eesmärk oli luua album, kus iga loo olemus on võimalikult täiuslikult esile toodud ja ruumi ei ole mitte ühelegi kompromissile. Nii meie kolmekesi kui ka terve meie meeskond oleme väga uhked selle tulemuse üle,” sõnab I Wear* Experiment’i multiinstrumentalist Hando Jaksi.

Plaadil teevad kaasa ka bändi head sõbrad ja andekad muusikud Kristel Aaslaid, Taavi Paomets, Robert Linna ja Jaan Varts. Albumi kujunduse autoriteks on Kristjan Oden ning Renee Altrov.

Albumi esitluskontsert toimub 28. mail Kultuurikatlas Tallinnas. Bändi poolt signeeritud albumeid ning esitluskontserdi pileteid saab osta eelmüügist veebilehelt 311.ee.