Piletid NINE INCH NAILS Riia kontserdile on nüüd müügil!


Nine Inch Nails
Nine Inch NailsPressimaterjalid

Alates tänasest on müügil piletid Nine Inch Nails kontserdile 6. mail Riias. Pileteid saab osta Piletilevist ja Ticketprost hinnaga alates EUR 35.50.

Nagu eelnevalt avalikustatud, külastab Nine Inch Nails (NIN) Lätit oma 2014. aasta tuuri raames. Bändi soojendab tumedat süntpoppi ja rock-muusikat viljelev Cold Cave, mis alustas tegevust aastal 2007.
Bändi ainus ametlik liige on Wesley Eisfold, kes on laulnud ka sellistes ansamblites nagu näiteks Give Up the Ghost ja Some Girls. Kuigi nii stuudios kui tuuridel annavad olulise panuse ka teised muusikud, ei ole bändis rohkem ametlikke liikmeid. Cold Cave on välja andnud kaks albumit – Love Comes Close (2009) ja Cherish the Light Years (2011).

Nine Inch Nails, mille alustalaks on Trent Reznor, andis äsja üle viie aasta välja uue albumi Hesitation Marks. Plaat sai kriitikutelt kiita, muuhulgas kirjutas Spin, et tegemist on „Reznori kõige olulisema muusikalise väljaütlemisega alates 90ndatest“ ning Rolling Stone nimetas albumit „üheks tema parimaks“. Esiksinglile „Came Back Haunted“ tegi video legendaarne David Lynch. Meeste eelneva koostöö raames kirjutas Reznor soundtrack’i Lynchi filmile „Lost Highway“.

Nine Inch Nails alustas tegevust 1989. aastal, esimeseks singliks oli „Down In It“ ning 20 aasta jooksul järgnes muljetavaldav nimekiri hittidest nagu näiteks „Head Like a Hole“, „Closer“ ja „Hurt“ (mille hiljem salvestas ka Johnny Cash), samuti „The Hand That Feeds“, „Only“ ja „Survivalism“. NINi albumid – muuhulgas plaatinaplaadid Pretty Hate Machine (1989), Broken (1992), The Downward Spiral (1994) ja With Teeth
(2005) – tekitasid digitaalses produktsioonis ja helitöötluses lausa revolutsiooni. „Wish“ ning „Happiness in Slavery“ tõid bändile Grammy auhinnad ning NINi albumeid on müüdud rohkem kui 30 miljonit eksemplari üle kogu maailma.

Nine Inch Nails
Külalisesineja: Cold Cave
6. mai 2014
Arena Riga
Sissepääs alates 19.00
Piletid on saadaval Piletilevis ja Ticketpros hinnaga alates EUR 35.50.

Rannap Roostevaba maailm