PILETILOOS: Kloogarannafestile tahad minna Eesti muusikaparemikku nautima?

 (8)
Henrik Sal-Saller
Henrik Sal-SallerFoto: Ilmar Saabas

Kloogaranna Festival 2014 toimub sellel aastal kolmandat korda, 26. juulil Kloogarannas. Meri, kaunis liivarand ning soov pakkuda suvel inimestele mõnusat äraolemist väljaspool linnakära on peamised põhjused, miks selline üritus toimub. Ja Publik saadab viis lugejat kaaslasega sinna!

Pealaval esinevad Smilers, Terminaator, Shanon, Põhja-Tallinn, Bombillaze reggae-kuningad ja superäge Super Hot Cosmos Blues Band.
Õhtu lõpetavad DJ-d Vaido Pannel, Sven Arusoo, Marko Söönurm.

Lisaks kvaliteetsele muusikale pakub festival ka mitmekülgset toiduelamust ning erinevaid meelelahutus- ning sportimisvõimalusi - toimub Sportlandi rannajalgpalliturniir, Peak tänavakorvpalliturniir, Nelja Energia kitekross võistlus, saab teha zumbat, proovida aerusurfi, lennata katapuldiga õhku ja veel palju muud põnevat.

Seotud lood:

Lastele on eraldi Balbiino lasteala, kus lapsi lõbustavad Jeti ja Jänku-Juss. Lisaks muidugi batuudid, näomaalingud, mängud ja muud toredad tegevused.

Kui Sa soovid võita festivalipileti endale ja kaaslasele, siis vasta allolevale küsimusele ja sisesta oma andmed.

5x2 piletivõitjat loosib Publiku fortuuna 18. juulil ning piletid saavad võitjad kätte pärast vastava teate saamist töönädala jooksul Delfi kontorist Narva mnt 11e!


Kohale viib ja tagasi toob spetsiaalne Elroni rannarong.
Ürituse pileti/käepaelaga on tasuta sissepääs ööklubisse Venus Club, kus toimub festivali ametlik afterparty.