PILTUUDIS: Kuulsa rokkbändi Rival Sons trummar Mike Miley osales Noortebändide konkursi žüriis!


PILTUUDIS: Kuulsa rokkbändi Rival Sons trummar Mike Miley osales Noortebändide konkursi žüriis!
Foto: Joel Kivi

Nii uskumatu kui see ka pole, siis juba 12.korda toimuva Noortebändide konkursi žürii on vähemalt tuhat korda muljet avaldavam kui ükskõik millise Kanal2 või TV3 suurprojekti kohalikest staaridest koosnev kohtunikepaneel. Rokkmuusika valdkonnas orienteerujad teavad väga hästi, mis ansambel on Rival Sons ja kes on selle trummar Mike Miley!

Ameerikamaalt eraasjus korraks meie riiki sattunud Mike võttis Eesti asja südamega ja instrueeris kõigi finaalbändide trummareid lausa eraviisiliselt, õpetades neile seda, kuidas laval välja paista, publiku tähelepanu võita ning sisendas neisse julgust erineda ja esineda.

Noored muusikud kuulasid kikkis kõrvadega ning panid kõik näpunäited tallele, sest muljet oli vaja avaldada just Mike'ile, et saada eriauhinna osaliseks, mille vaid tema ainuisikuliselt välja valis. Nimelt oli kuulsa rokimehe eriülesandeks ulatada konkursi lõpus enda lemmikule trummarile 500-eurone Paiste trummifirma kinkekomplekt. Selle õnnelikuks omanikuks sai ansambli Progress lokkis trummar Mattias. Palju õnne!

Vaata suurt peogaleriid Weekendist!

Rival Sons Rock Cafés 2011.aasta sügisel:

Seotud lood:

Rival Sons Rock Cafés 2012.aasta kevadel: