Poppi Lõuna-Koreast: see tavaline muusikavideo murdis YouTube'i kiirusrekordi!

 (23)
100 miljonit vaatamist

Maailmas aina enam populaarsust koguv K-pop murrab rekordeid ja piire ning värske video tüdrukutekoosluselt Blackpink on saanud hakkama ühe uue YouTube'i rekordiga. Sealjuures ei ole videos midagi erilist: neli moekat korealannat laulavad ja väänlevad, nagu muusikavideole omane.

Kõige kiiremini YouTube'is 100 000 000 vaatamiseni jõudnud video kannab nime "Kill this love". Reedel avaldatud video jõudis maagilise numbri piirini ja rekordini pühapäeva pärastlõunaks, vahendab Daily Mail.

Olgu võrdluseks toodud, et hiljuti avaldatud Rammsteini skandaalne video loole "Deutschland" on vaid 28 miljonit vaatamist saavutanud kogu kriitika ja kaasneva huviga mitte-ainult-fännidelt.

2016. aastal tegutsemist alustanud bändi Blackpinki video avaldati reede südaööl ja see saavutas 10 miljoni vaatamise piiri juba 73 minutiga.

"Kill This Love" ületas rekordi, mis seni oli korealase Psy käes looga "Gentelman", mis saavutas 56,7 miljonit vaatamist esimese 24 tunniga. Teisel kohal oli Ariana Grande laul "Thank you, next", mil kogunes 24 esimese tunniga 56,4 miljonit vaatamist.

Rannap Roostevaba maailm