Positivus festival teeb koostööd muusika striimimise platvormiga Deezer!


Positivus festival teeb koostööd muusika striimimise platvormiga Deezer!
Pressimaterjalid /Positivus

Positivus festival koostöös maailma ühe suurema striimimise platvormiga Deezer pakub festivalikülastajaile kolme kuu pikkust tasuta Deezer Premium kasutusõigust, mis annab ligipääsu Positivus raadiole ning rohkem kui 30-le miljonile laulule. Link lisainformatsiooniga Deezeri kohta ning juhised konto aktiveerimiseks leiad ostetud piletilt.

Deezer on revolutsiooniline globaalne muusika kuulamise teenus, mida kasutatakse rohkem kui 180-s riigis ning mis võimaldab muusikat kuulata sülearvutitest, tahvelarvutitest, mobiiltelefonidest ja teistest seadmetest. Deezeri poolt pakutav muusikavalik sisaldab mitte ainult maailmakuulsaid nimesid, vaid ka kohalikke artiste, kelle muusikat on võimalik kuulata reklaamivabalt. Konto saavad aktiveerida ka need, kes juba enne koostöö sõlmimist Positivuse pileti ostsid. Selleks tuleb saata kiri aadressile info@positivusfestival.com ning küsida oma Deezeri koodi.

Festivalipiletid on müügil Piletilevis, Ticketpros ning Positivuse kodulehel www.positivusfestival.com. Festival toimub 18.-20. juulil.

Positivusel esinevad:
KRAFTWERK
BASTILLE
ELLIE GOULDING
ELBOW
THE KOOKS
THE 1975
DAUGHTER
LAURA MVULA
JUNIP
TEMPLES
ANNA CALVI
OF MONTREAL

YOU ME AT SIX
FUTURE ISLANDS
ALUNAGEORGE
NONONO
CHET FAKER
KID KARATE
BIRTH OF JOY
KING CHARLES
POMPEYA
FM BELFAST
AND SO I WATCH YOU FROM AFAR