PUBLIK SOOVITAB: 6 artisti, keda alanud Õllesummeril maha magada ei tasuks!

 (18)
Õllesummer 2014 I Päev
Õllesummer 2014 I PäevFoto: Hendrik Osula

1. juulil õhtul kell 17 avab oma väravad Tallinna Lauluväljakul toimuv 22. Õllesummer. Mitmekesine festival toob rahvani kuumad latiinotantsu õpitoad, sportlikud ettevõtmised ja isegi sigarirullimise töötoa. Suurt rõhku pannakse aga loomulikult muusikale ning nelja päeva jooksul käib seitsmelt erinevalt lavalt läbi pea sada artisti.

Sellise hulga artistide seast valikut teha võib osutuda raskeks, kuid et seda natukene lihtsustada, toob Publik sinuni 6 artisti, kellest ilma jäämist sa hiljem kahetseksid.

1. Keit Triisa - tribute to Lana Del Rey
(Kolmapäev, 01. juuli kell 21:00, KWV veini- ja jazziaed)
Keit kannab ette Amerika laulja-laulukirjutaja Lana Del Rey nelja stuudioalbumi magusamad palad.

2. Placebo (UK)
(Kolmapäev, 01. juuli kell 23:00, Õhtulehe lava)
Kaasaja alternatiivroki üks suuremaid nimesi toob rahvani mässumeelset ja tundeküllast tumedat romantismi avapäeva õhtu pealaval.

3. Von Hertzen Brothers (FIN)
(Neljapäev, 02. juuli kell 22:30, Hartwall Original lava)
Soome rokkbändide kroonjuveel sai hiljuti maha oma kuuenda albumiga "New Day Rising", millelt tuleb nii mõndagi esitusele ka Õllesummeril.

Seotud lood:

4. The Lez Zeppelin Sessions
(Reede, 03. juuli kell 20:30, Õhtulehe lava)
Rokkmuusika superlegendi Led Zeppelini loomingut hakkavad esitama nii Karl-Erik Taukar, Lea Dali Lion, kui ka Ziggy Wildist tuntud Laura Prits.


5. Tanel Padar & The Sun "Ma näen sind"
(Reede, 03. juuli kell 23:00, Õhtulehe lava)
Eriprojektiga esinev Tanel Padar & The Sun annab festivali pealaval selle suve suurima vabaõhukontserdi laiendatud koosseisus ning tehniliste erilahendustega.

6. The Cardigans (SWE)
(Laupäev, 04. juuli kell 23:00, Õhtulehe lava)
Rootsi poproki superstaar The Cardigans on tuule tiibadesse saanud looga "LovefoolD ning kindlasti esitatakse hitti ka Õllesummeril koos uuemate paladega.