PUBLIK SOOVITAB! Suvine muusikafestival läheb rändama: Sel laupäeval toimub Sinilinnus Intsikurmu Talifestival

Loe, kes esinevad!
Marten Kuningas ja Dagö @ Rockcafe
Marten Kuningas ja Dagö @ RockcafeFoto: Urmo Luts

Sel laupäeval toimub Tallinna kohvik-klubis Sinilind Intsikurmu Talifestival. See on esimene kord, kui muidu suvel Põlvamaal toimuv mitmepäevane muusikafestival läheb rändama.

Talifestivalil asutvad üles Eesti Laulu poolfinalist Mick Pedaja, Marten Kuningas ja Miljardid, Janek Murd, The Werg, Lepatriinu & Tiiu, Gorõ Lana ja Superliustik. Lisaks hõikavad korraldajad Sinilinnus välja ka suvise Intsikurmu festivali esimesed peaesinejad!

Talifestivalil on garanteeritud seesama ürgset ja kaasaegset ühendav vibe, mida on Intsikurmus muusikasõpradele pakutud juba mitu aastat. Intsikurmu korraldajad ütlevad Talifestivali kohta ise nii: „Ürgne metsapark kolib talvel Põlvast Tallinnasse. Intsikurmu talifestival kätkeb endas mõnusat muusikat, südamliku koosolemist ning palju mõnusaid inimesi. Et talveõhtu oleks täis soojust, et sõbrad saaks koos olla, et mõttelõng hakkaks algaval aastal kenasti jooksma ja et hing oleks helge.“

Sinilinnu uksed avanevad laupäeval kell 18:00 ning esimene artist astub lavale kell 19:00!

Talifestivali piletid on müügil Piletilevis ning loomulikult ka kohapeal. Piletilevis on juba müügil ka Intsikurmu suvise festivali passid!

Rannap Roostevaba maailm