PUBLIKU EKSKLUSIIV: Getter Jaani hülgas perekonnanime ning üllatab uue hiti ja imagoga: olen saanud küpsemaks ja enesekindlamaks!

 (16)

Lauljatar Getter Jaanil on käes pöördelised ajad – lauljatar lõi käed maailma ühe suurima plaadifirmaga Universal ning esitles täna raadios Sky Plus oma värsket singlit "Something Good". Publikul õnnestus teha "uue Getteriga" – kes nüüd ilma oma perekonnanimeta esineb – tema kõige esimene videointervjuu, milles ta räägib oma uuest imagost.

"Ma ei ole uus ja ma ei ole ka vana, aga ma juba pikemat aega tunnen, et olen saanud küpsemaks ja enesekindlamaks. Tean rohkem, mida ma teha tahan ja mida ma teha ei taha. Ma lihtsalt tunnen, et olen Getter," sõnas noor lauljanna oma stiilimuutusest Publikule.

Kuula Getteri värsket singlit, mis täna hommikul Sky Plusi eetris esmakordselt raadiolaineid pidi rahvani jõudis SIIT.

Uus hittlugu sündis, nagu paljud viimase aja Eesti hitid, Mart Normeti korraldatavas laulukirjutajate laagris, koostöös Kaspar Kalluste ja Rootsist pärit laulukirjutaja Cassandra Ströbergiga. Getteri rääkis, et leidis koheselt teiste muusikutega hea klapi: "See oli huvitav, kuidas Cassandra suutis minus midagi välja tuua, mille olemasolust ma ei teadud".

Seotud lood:

"Something Good" on esimene Getteri lugu, mille kirjutamisel ta ka ise kaasa lõi: "See on väga eriline tunne, kuna ka mina olen selles loos väikene kaasautor, see teeb selle loo ka palju erilisemaks minu jaoks."

Mida uus imago lauljatarile tähendab, mida endaga kaasa toob ning kas Getter on oma "muusikalise isa" Sven Lõhmuse hüljanud, vaata Publiku intervjuust!

VAATA KA: FOTOD JA VIDEO: Mehine väljakutse! Getter Jaani püüdis teha Alari Kivisaarest sama ilusa mehe kui Kristjan Hirmo


Rannap Roostevaba maailm