PUBLIKU MIKKER: Max Cavalera ja pojad: oleme algupärane metal-perekond!


PUBLIKU MIKKER: Max Cavalera ja pojad: oleme algupärane metal-perekond!
Foto: Eva Ligi

Endine Sepultura asutajaliige ning solist Max Cavalera, kes on Eestis korduvalt esinemas käinud, astub täna Rock Cafe lavale esmakordselt koos poegade ansambliga Lody Kong. Üheskoos iseloomustavad nad endid kui algupärast metalperekonda ning peavad oma ühist ettevõtmist väga siduvaks kogemuseks.

Esmakordselt kõigi siin antud kontsertide jooksul otsustas Max Tallinnasse tulla paar päeva enne esinemist ning üheskoos võeti aeg maha ja tutvuti eestlaste ja linnaga. "Jalutasime ringi, vaatasime kirikuid, sõime, jõime ja pidutsesime," kirjeldas Maxi erksinise soenguga pojaraas Igor. "Käisime ka kasiinos, raiskasime raha alkoholile ja olime rajud ja hullumeelsed! Meile meeldis!" kinnitas teine poeg Richie.

Cavalera perekond kavatseb pakkuda Eesti publikule esmakordselt poegade tehtud bändi Lody Kongi esinemist ning sellist lavaenergiat, mis vaid veresidemetest sünnib. "Ootan tänast väga, saab olema vägev!" lubab Max ning meenutab, et viimati siin esinedes kohtas ta hullumeelset publikut ja vägevat mosh pitti.

Vanameister lisab juurde, et on poegade üle väga uhke ja pole iial neid muusikalisest karjäärist eemale suunanud. "Kas suudaksid neid advokaatide ja arstidena ette kujutada? Oh jumal, ei!" naerab ta. "Me oleme algupärane metal-perekond!"

Vaata Publiku videost, mida Cavalerad veel räägivad:

Max Cavalera ja Lody Kong esinevad täna õhtul Rock Cafes! Tasub minna!

Rannap Roostevaba maailm