PUBLIKU PEOSOOVITUS: Techno-muusikat kummardav pidudesari Mürk tähistab oma 4. sünnipäeva

Järgmisel reedel Punases Majas!
PUBLIKU PEOSOOVITUS: <em>Techno</em>-muusikat kummardav pidudesari Mürk tähistab oma 4. sünnipäeva
Foto: pressimaterjal

7. oktoobril peab oma neljandat sünnipäeva techno-muusikat kummardav pidudesari ja plaadifrima Mürk. Sünnipäeva tähistatakse Punases Majas ning lisaks kohalikele ässadele on puldis kaks külalist Saksamaalt – SDX ning Mike Wall.

Peaesinejaks kvalifitseeruv Mike Walli tee elektroonilise muusika karjääri suunas hargnes lahti obskuursete vinüülide ja kassettide kollektsioneerimisest ning noores eas legendaarse Fusion festivali külastamisest, millest said innustust mehe esimesed isiklikud muusikalised eksperimendid. 2006. aastal ilmus Londoni minimal’i-leibeli Safari Electronique alt tema debüütvinüül ning sealt edasi läks asi juba ladusalt. Omenda muusikaplatvormi Wall Music/Wall Music Limited loomisega astus ta sammu sõltumatuse poole ning hakkas juba ise toetama tundmatumaid artiste.

Lisaks välisartistidele on kohal Mürgi raskekahurvägi koosseisus Artur Lääts, Katja Adrikova, Mihkel Mariuu ja Artur Sanglepp ning külaslis-DJ’d MRDS ja Veiko Kikas.

Telliskivi Loomelinnakus asuva Punase Maja uksed avanevad 7. oktroobril kell 23.00. Flaieriga sissepääs 8€, ilma 10€. Rohkem infot leiad SIIT.

Ürituse event Facebookis.