PUBLIKU VIDEO: Ivo Linna ajas kapist välja ja uuesti selga oma kõige uhkema pintsaku, mis rändab peagi muuseumi: näete, täitsa suureks on jäänud!

 (1)
Ivo Linna ja Tõnis Mägi kontsert täna õhtul!

Eesti Muusika Kuulsuste Koda on asunud vabariigi 100. sünniaastapäevaks kokku koguma kõige hinnalisemaid mälestusesemeid meie muusikute erakogudest, et kokku panna hindamatu väärtusega ajalooline näitus. Sel puhul muljetas meile Ivo Linna enda uhkest pintsakust, mille lasi spetsiaalselt eriliste kontsertide jaoks õmmelda.

"Ma olen sellega palju esinenud ja see oli mul väärikamate ja tähtsamate kontsertide jaoks lastud õmmelda," rääkis Ivo Linna Publikule ning lisas, et annetab selle suurima heameelega.

"Ma arvan, et näitusele koguneb palju huvitavat materjali. Veel on alles ja elus neid, kes 60ndatel hakkasid sellist muusikat tegema, see aeg oli imeline ja nii mõnigi isetehtud kitarr tuleb sinna näitusele," sõnas Linna.

"Mõni asi kaob pääsmatult, mälestused ja tunded hääbuvad, sellepärast on sellised näitused ülitähtsad," jäi Ivo Linna endale kindlaks.

Mida loodab Ivo Linna kultusnäitusel veel näha, saad teada, kui vaatad videot!

Täna kell 19 toimub Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis kohtumisõhtu Rock'n'roll ja sinimustvalge – Ivo Linna ja Tõnis Mägi. Õhtut kahe Eesti legendaarse muusiku ja vabaduselaulikuga juhib Sten Teppan.

Rannap Roostevaba maailm