PUBLIKU VIDEO: Läti eurolaulja Aminata uuesti eurolavale astuda ei taha: kui, siis osalen vaid laulukirjutajana!

 (4)
+ soovitused Läti musaskeenest!

Täna õhtul astub koos Rootsi popmuusika lemmiklapse Måns Zelmerlöwiga koos Tallinnas klubi Factory lavale Läti kaunitar Aminata, keda me mäletame hästi Eurovisioni hittloo "Love Injected" järgi. Publikule antud intervjuus tunnistas ta, et uuesti eurolavale astuda ei taha, kuid naudib siiski edu, mida see võistlus talle toonud on.

Lauljatari tänane päev sai kontserdikaaslasest Månsist tunduvalt varasema alguse, kuna hommikul kell 6.55 oli ta juba "Terevisiooni" eetris esinemisvalmis. "Vahet polnud, et kell oli alles nii vähe, vahva oli ikka," naeratas Aminata tagasihoidlikult ja lisas pärast intervjuud off the record, et sai tegelikult pärast hommikust äratust ja enne käesolevat intervjuud tublisti magada.

Kuigi ta on nii Lätis kui mujal Euroopas nüüd tuntum kui iial varem, ei plaani ta uuesti osaleda. "Kui, siis ehk ainult laulukirjutajana!" arvas ta ning lisas juurde, et on väga õnnelik, kuna saab tegeleda sellega, mida armastab ning eurokogemus andis talle inspiratsiooni töötada veelgi hoolikamalt oma soolokarjääri nimel.

Milliseid Läti artiste Aminata Publiku lugejaile kuulata soovitab?