Raju küte! Disturbedi kontserdi erikülalised on Days of Jupiter ja Blind Channel


Raju küte! Disturbedi kontserdi erikülalised on Days of Jupiter ja Blind Channel
Pressimaterjal

Juba 10. juunil annab Saku Suurhalli blackboxis oma esimese Eesti kontserdi üks maailma viimase kümnendi kuumemaid metalbände — Disturbed. Vokalist David Draimani omapärase vokaali järgi tuntud Disturbed on üle maailma müünud rohkem kui 10 miljonit albumit ning bändi varamusse kuuluvad muuhulgas hitid “Down with the Sickness”, “Stupify”, “Prayer”, “Inside the Fire” jpt. Disturbed kinnitas Tallinna kontserdi erikülalisteks ansamblid Days of Jupiter Rootsist ja Blind Channel Soomest.

2010. aastal loodud Rootsist pärit Days of Jupiter pakub kuulajatele modernset amerikalikku rockmuusikat. 3 täispikka albumit ja mitmed Euroopa tuurid on bändile kasvatanud soliidse fännibaasi — igakuiselt saavad nende lood Spotify keskkonnas üle 60 000 kuulamise.

Blind Channel on Soome rockmuusika suur tulevikulootus. Kahele avaldatud albumile järgnesid tuurid koos ansamblitega Hollywood Undead ja All That Remains. Blind Channeli kaubamärgiks on kujunenud energiast pakatavad lavashowd ning bänd lubas seda kõike pakkuda ka 10. juunil Tallinnas. Viimased singlid “Over My Dead Body” ja “Timebomb” (kus teeb kaasa ka Alex Mattson) on saanud raadiojaamadelt ja fännidelt väga positiivseid arvustusi.

Kaasakiskuvad rifid, äratuntavalt omapärane vokaal ja mässumeelne lüürika on kõik, mis iseloomustab Disturbedi loomingut. Bänd ilmus komeedina muusikaskenele 2000. aastate alguses albumiga “The Sickness”, mis juba ainuüksi USA-s müüs rohkem kui 5 miljonit koopiat. Albumilt pärinevad lood “Stupify”, “Down with the Sickness” ja “Voices” püsisid raadiote mängukavades pikka aega. Disturbed pälvis suure tähelepanu, kuna lisas metalmuusikasse modernset elektroonilist kõla. Tänaseks on bänd välja andnud 7 täispikka albumit, millest neli on debüteerinud Billboard 200 tabelis kohal number 1. Viimane album “Evolution” nägi ilmavalgust möödunud aasta 19. oktoobril.

Piletid Disturbedi kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides.

Rannap Roostevaba maailm