Räppar nublu esineb veebruaris Simple Sessioni Live Night peol klubis Laev


Räppar nublu esineb veebruaris Simple Sessioni Live Night peol klubis Laev
NubluFoto: Adam Blake/ Pressimaterjal

Tänavu 19. korda toimuv ekstreemspordivõistlus Simple Session esitleb 1. veebruaril klubis Laev esmakordselt Live Night peoformaati, kus astub üles eesti räpimaastiku kuumim artist Nublu.

„Live Night on uus hingamine Simple Sessioni legendaarsetele afterparty’dele, mis toob seniste DJ-pidude kõrvale ka live-kontserdi formaadi,“ räägib Simple Sessioni järelpidude korraldaja Philip Nikolajev. „Peaesinejaks on Nublu, sest tahame Simple Sessioni rahvale, kellest pooled on välismaalased, tutvustada eesti hetke kõige kuumemat nime, kelle kava saab olema tavapärasest pikem, sest lavalaudadele on oodata on mitmeid külalisesinejaid. Ka DJ-d said selles valguses valitud – tegemist on hetke kõige kuumemate plaadikeerutajatega, kes on mõjutatud hip-hopist, aga ei mängi ainult 100% hip-hopi,“ lisab korraldaja.

Simple Session Live Night toimub reedel, 1. veebruaril algusega kell 22.00. Sündmusel astuvad üles Nublu, Rämmar DJ-d, MHKL & Jozels ning Paul Oja. Piletid alates hinnaga 15€ tulevad Ticketeri piletikeskkonnas müüki esmaspäeval, 7. jaanuaril, kell 10.00. Lisainfo Facebookist.