Reedel esineb Sinilinnus Briti uuekooli trummi ja bassi suunanäitaja dj Rockwell


Rockwell
RockwellPressimaterjalid

9. mail esineb Sinilinnus Briti uue põlvkonna trummi ja bassi dj ning produtsent Rockwell. Lisaks Rockwellile mängivad muusikat kodumaised S.I.N, Qba, To-Sha ja L.Eazy. Visuaalide eest hoolitseb VJ Denis.

Rockwelli peetakse üheks originaalsema käekirjaga produtsendiks uute trummi ja bassi tegijate seast. Tema lugude ülesehitus, tekstuur ning kõla on omanäoline ning eristub teistest hästi.Tema lugusid on andnud välja plaadifirmad Digital Soundboy, Renegade Hardware, Critical ning Shogun Audio. Rockwell on ka BBC Radio 1 raaadios üks saatejuhte. Dj-na on Rockwellile omane eklektilisus, see on ka põhjuseks, miks teda võib näha muusikat mängimas nii Ibiza Amnesia klubis kui Boiler Room TV´s (teatud tüüpi filmitud dj-sett, vt ka https://boilerroom.tv/, Toim). Rockwelli eelmise aasta lugu Detroit valiti R2DNB 2013 hääletusel välismaiste lugude kategoorias kaheksandale kohale.

S.I.N on üks tunnustatumaid Eesti trummi ja bassi produtsente. Tema looming on ilmunud nt Hospital, Formation, Spearhead jt välismaiste plaadifirmade alt. S.I.N veab koos Raul Saaremetsaga Raadio 2 õhtuse vööndi saadet Tramm ja Buss ning on kodumaise peosarja Sin City üks residente.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00-00:00 tuues kuulajateni laia spektri drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun In’i väisavad ka külalisdjd nii meilt kui mujalt, samuti väljub Tjuun In nimeline saade mõnikord eetrist peole.

Pilet enne südaööd 6 euri, hiljem 8 euri.