RETROVIDEO | 25 aastat tagasi: just nii kohmetu oli 2 Quick Stardi esimene videointervjuu!

 (5)

Kui ansambel 2 Quick Start 1992. aastal tegutsemist alustas, ei osanud ilmselt keegi neist kohmetutest meestest kaamera ees aimata, et 25 aastat hiljemgi nad ikka veel üheskoos tegutsevad ja 2018. aasta detsembris veerandsajandat tegutsemisaastat suure kontserdiga Saku Suurhallis tähistada saavad. 1993. aastal antud esimene videosse jäädvustatud intervjuu ansambliga pakub tõelist retrohõngu, kõnelejaiks tänini bändis tegutsevad Pearu Paulus, Alar Kotkas ning Ilmar Laisaar

Ervin Hurdi jaoks toonasele Tartu Raadiole antud intervjuus räägivad mehed, et eeskujuks oli siis diskosaalides ilma tegevad koosseisud, näiteks 2 Unlimited.

"Eesti paljude muusikute viga ongi see, et ei ole raadiot kuulatud," tõdeb Alar Kotkas, millest eeskuju võeti toona hitte meisterdades. Ilmselt tegi tema midagi ikka väga õigesti raadiot kuulates, arvestades, et pea iga laul, mis kooslus loonud on, sai ülimenukaks ja selle sõnu teab tänagi peast pea iga eestlane.

Vaata endises Park Hotellis filmitud videost, mida põnevat mehed veel räägivad, kes sel hetkel olid tähistamas loo "Naerata" sündi ja samanimelise kasseti ilmumist!