Riimimeistrist kaardilugejaks: räppar nublu laulusõnad “Tänakuga Tallinn-Pärnu kiirteel” saavad suvel reaalsuseks!

 (19)

Räppar nublu laulis läinud aastal avaldatud loos “tmt,” et sõidab Eesti parima rallisõitja Ott Tänakuga Tallinn-Pärnu maanteel. Tänak esitas 30. juunil toimuva omanimelise Delfi rallipäeva eel muusikule väljakutse ning kutsus ta enda kõrvale kaarti lugema.

Tõsi, mehed ei jõua küll Tallinn-Pärnu maanteele, vaid kiirendavad hoopiski Tallinna Lauluväljakul, kus leiab aset järjekorras teine Delfi rallipäev Ott Tänakuga. Kuigi tänavusel rallipäeval võetakse mõõtu krosskartide sõidus, jõuab loomulikult platsile ka kuulus Toyota Yaris WRC, mille roolis Tänak demonstreerib, milleks 380 hobujõuga neljarattaline võimeline on.

Räppar nublu võttis vastu maailma ühe kiireima sõitja Tänaku väljakutse olla ühel päeval tema kaardilugeja ning istub legendaarses autos kuulsa autojuhi kõrvalistmele 30. juunil toimuval Delfi rallipäeval Tallinna Lauluväljakul. Et ka pealtvaatajad sõidust osa saaksid, saab sarnaselt
legendaarsele Top Geari saatele kõike autos toimuvat helis ja pildis suurtelt ekraanidelt jälgida ning Tänakule ja värskele legendilugejale kaasa elada.

30. juunil toimuv Delfi rallipäev Ott Tänakuga on Tallinna Lauluväljakul toimuv kogupereüritus. Sissepääs sündmusele algab kell 13, programmi algus on kell 14. Seitsme tunni jooksul toimub programm, mille jooksul võtavad krosskardisõidus omavahel mõõtu mitmed kiirendajad.

Seotud lood:

Tänaseks kinnitatud sõitjad on: Ott Tänak, Martin Järveoja, Marko Rohtlaan, Martin Kangur, Juss Laansoo, Kevin Korjus, Anastassia Kovalenko ja Ken Torn.

Pileteid Ekspress Meedia korraldatud rallipäevale on võimalik soetada Piletilevist alates hinnaga 10 € ning saadaval on ka eripiletid, mis annab võimaluse kohtuda Ott Tänakuga isiklikult. Koolieelikutele on sissepääs tasuta.