ROKISÕBER, RÕÕMUSTA: Legendaarne Guns N' Roses esineb järgmisel suvel Tallinnas!

 (65)
ROKISÕBER, RÕÕMUSTA: Legendaarne Guns N' Roses esineb järgmisel suvel Tallinnas!
Foto: Vida Press

16. juulil esineb Tallinna Lauluväljakul massiivse välishowga taasühinemise tuuri raames rokkansambel Guns N' Roses. Baltikumi aasta suurim kontsert saab olema Ameerika bändi ainsaks esinemiseks regioonis.

Piletid tulevad vabamüüki juba neljapäeval, 16. novembril, kell 9:00 üheaegselt Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Eestis müüb pileteid Piletilevi. FBI Concert Clubi liikmed Eestis, Lätis ja Leedus saavad aga pileteid osta juba teisipäevast, 14. novembrist. Eelismüük algab kell 8:00. Kontsertklubiga saab Eestis tasuta liituda aadressil www.fbi.ee. Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka Golden Circle (fännitsooni) pääsmed ning erinevad VIP- ja fännipaketid.

Guns N’ Rosesi taasühinemisturnee “Not In This Lifetime” sai alguse 2016. aastal ning selle kontsertidest on jõudnud osa võtta juba mitu miljonit inimest. Tuurist on saanud aasta edukaim rokkturnee ning 2018. aasta suvel jõuab Guns N’ Roses esmakordselt ka Eestisse.

Seotud lood:

Lauluväljaku laval astuvad 16. juulil üles laulja Axl Rose, kitarristid Slash ja Richard Fortus, bassimängija Duff McKagan, klahvpillimängijad Dizzy Reed ja Melissa Reese ning trummar Frank Ferrer.

Kolmetunnise show raames tulevad esitlusele Guns N’ Rosesi kõik suuremad rokihitid ja ballaadid, sealhulgas “Welcome to the Jungle”, “Live and Let Die”, “Sweet Child O' Mine”, “Estranged”, “You Could Be Mine”, “November Rain”, “Knockin' on Heaven's Door”, “Don't Cry”, “Chinese Democracy”, “Paradise City” ja paljud-paljud teised.

FBI palub kontserdihuvilistel tähelepanu pöörata sellele, et Tallinna Lauluväljak ei ole siiski kummist ning selliste suurte välikontsertide puhul nagu ka Guns N’ Rosesi, mahub sinna vaid piiratud arv inimesi, mis on tingitud nii show produktsioonist kui ka artisti turvanõuetest. Rammsteini suvisele showle müüdi näiteks kümneid tuhandeid pileteid ära vaid mõne nädalaga. Seega palume kindlasti arvestada, et ka 2018. aasta suurimale kontserdile müüakse vaid kindel arv pileteid. Kontsert on jälgitav Lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole.

Piletid järgmise aasta suurimale showle tulevad vabamüüki neljapäeval, 16. novembril, kell 9:00 Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

FBI Concert Club’i liikmed Eestis, Lätis ja Leedus saavad aga pileteid osta juba teisipäevast, 14. novembrist. Eelismüük algab kell 8:00. Kontsertklubiga saab tasuta liituda aadressil www.fbi.ee

Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka Golden Circle (fännitsooni) pääsmed ning erinevad VIP- ja fännipaketid.

Rohkem infot ürituse kohta leiad SIIT!

Rannap Roostevaba maailm