Roxette kaasasutaja Per Gessle südantlõhestav järelhüüe pärast Fredrikssoni surma: aitäh, Marie, aitäh kõige eest!


Roxette kaasasutaja Per Gessle südantlõhestav järelhüüe pärast Fredrikssoni surma: aitäh, Marie, aitäh kõige eest!
Scanpix

Täna teatas lauljatari Marie Fredrikssoni mänedžer, et Rootsi kultusbändi Roxette lauljatar lahkus meie hulgast esmaspäeval vaid 61-aastaselt. Oma Facebooki kontole on kirjutanud südantliigutava järelhüüde bändi kaasasutaja ja armastatud muusik Per Gessle.

"Aeg möödub nii kiiresti. Alles hiljuti me veetsime päevi ja öid minu väikeses korteris Halmstadis, kuulasime muusikat, mida me armastasime ja jagasime võimatuid unistusi. Ja millist unistust me lõpuks jagada saime!" kirjutas Gessle järelhüüdes.

"Aitäh, Marie, aitäh kõige eest. Sa olid väljapaistev muusik, häälemeister ja imeline esineja. Aitäh, et maalisid minu mustvalged lood kõige ilusamate värvidega. Sa olid imeline sõber üle 40 aasta. Ma olen uhke, aupaklik ja õnnelik, et mul oli võimalus jagada nii palju sinu aega, talenti, soojust, suuremeelsust ja huumorimeelt. Kogu minu armastus läheb sinu ja sinu perekonna suunas. Asjad ei ole enam kunagi endised," lisas ta.

Fredriksson oli lahkumise hetkel oli vaid 61-aastane. "Peame suure kurbusega teatama, et meie üks suurimaid ja armastatumaid artiste on läinud. Marie Fredriksson suri 9. detsembri hommikul pärast pikka võitlust haigusega," kirjutas lauljatari mänedžer pressiteates.

Teda jäävad mälestama abikaasa Mikael Bolyos ja kaks last.