SAA TEADA | Mis on ühist NOËPil ja peagi Eestis esineval jungle-pop duol Sofi Tukkeril?


NOEP Flow Festivalil
NOEP Flow FestivalilFoto: Marianne Ubaleht

Mis võiks olla ühist Eesti elektroonilise popi lipulaevaks tituleeritud NOËPil ja maailmas laineid lööval jungle-pop duol Sofi Tukkeril? Peale mõlema artisti põneva elektrooniliselt pulseeriva kõla ning unikaalse lähenemise tantsumuusikale, jagavad nad veel midagi sarnast.

Nimelt on Sofi Tukkeri lood, sealhulgas äsja ilmunud album "Treehouse", miksitud auhinnatud produtsendi poolt, kes on varasemalt teinud koostööd ka NOËPiga mullu suvel avaldatud singli "Jennifer Lawrence" puhul.

Kas ka artistide lavaline energia on võrreldav, seda saab näha juba 24. juulil Sofi Tukkeri maailmaturnee "Treehouse World Tour" raames Club Hollywoodis.

Bändi, kelle kontserte kirjeldatakse kui erakordselt energilist elamust ja lihtsalt öeldes üht „suurt pidu“, tähesära algatas debüütsingel “Drinkee”, mis pälvis nominatsiooni Grammy muusikaauhindade parima tantsuhiti kategoorias. Tallinna kontserdil tulevad esitamisele nii vanemad kui uuemad lood bändi äsja ilmunud albumilt “Treehouse”, mille nimistusse kuuluvad juba hiti staatusesse tõusnud “Best Friend”, “Batshit”, “Fuck They” ja “Energia”.