Sass Henno lahkus 5Miinusest pea 20 aastat nooremate tüdrukute tõttu: mulle meeldis, et nad olid täisealised!

 (55)
Sass Henno
Sass HennoFoto: erakogu

Sel aastal usinalt naistevastasevägivalla vastu võidelnud kirjanik Sass Henno, kes oli veel mõni aeg tagasi räpipundi 5MIINUST aktiivne liige, avalikustas, et ta lahkus bändist tüliga.

37-aastane Henno meenutas Õhtulehe saates "Mis muss on?", et tüli sai alguse Pärnu rannas asuvast ööklubist Sunset, mille lava taha soovis kirjanik tuua kaks 18-aastast neiut.

"Kurat, see on nagu nii piinlik lugu," tunnistas Henno. "Lühidalt oli see, et ma vedasin meile bäkki mingi kaks 18-aastast kooliõde Härmast." Selline käitumine oli vastukarva bändiliikmetele Põhja Koreale ja Estoni Kohvrile.

"Mulle meeldis, et tüdrukud olid täisealised ja nad võivad igal pool käia. Korea ja Kohver olid, et sa oled loll peast või, et meist räägitakse niigi palju halba ja sul on koguaeg sellised verinoored tüdrukud kaasas," meenutab ta.

Sealt tekkiski liikmetevaheline lahkarvamus ning Sass tunnistab, et ta toona arvas, et ta ei teinud midagi valesti. "Loll lugu," meenutab ta.

"Niimoodi me seal Sunseti treppidel veebruarikuus lahku läksime. Võtsin oma kaks 18-aastast ja vedasin nad lõpuks koju ilusti," lisab ta.