Schillingu tänavune ajakava selge: Suvises chillimisparadiisis teevad otsa lahti SU—MU, Mick Pedaja ja Levski!


Schilling 2015
Schilling 2015Foto: Ago Tammik

Järgmisel laupäeval Kilingi-Nõmme Suveaias toimuv järjekorras kümnes alternatiivmuusika-festival Schilling on paika pannud oma tänavuse ajakava.

Seekordse Schillingul astuvad üles üks olulisemaid kaasaegseid indie-rock bände British Sea Power Inglismaalt, üleilmselt tuntuim Venemaa shoegaze'i ansambel Pinkshinyultrablast, rahvusvaheliselt läbilöönud Soome elektroonilise popi artist Jaakko Eino Kalevi ning Soome hüpnootiline psych-rock bänd Black Lizard. Kodumaad esindavad oma uue plaadi materjali esitlev Pastacas, mänguline hip-hop-duo Öökülm, üks omanäolisemaid uusi Eesti artiste Mick Pedaja ning värskekõlaline elektroonika-artist SU-MU. Lisaks on Schillingu eeskavasse kinnitatud ka rahvusvahelise kaliibriga elektroonilise muusika trio Garden City Movement Iisraelist, 2000ndate üks mõjukamaid Rootsi indie-pop bände The Embassy, paljukiidetud minimalistlik darkwave'i duo The KVB Inglismaalt ja värske Tallinna post-rock ansambel Levski.

Heida täpsele ajakavale pilk peale!

Pealava
15:00 SU—MU ✺
16:00 Mick Pedaja
17:15 Levski
18:15 Jaakko Eino Kalevi
19:15 The Embassy
20:45 British Sea Power
22:30 Garden City Movement
23:45 Pinkshinyultrablast
00:45 The KVB
02:00 Black Lizard

Kompaktne Saeketta Lava
20:05 Pastacas
21:50 Öökülm

Schillingu piletid on müügil Piletilevis ja maksavad kuni 1. juulini (k.a.) 35 € ning festivalipäeval ja väravast ostes 40€ (vabade kohtade olemasolul). Tasuta pääsevad Schillingule kuni 16-aastased (k.a.) lapsed, kes on lubatud festivalile ainult koos saatjaga, samuti invaliidid ja pensionärid (soodustust tõendava dokumendi ettenäitamisel).

Rannap Roostevaba maailm