Sel reedel toimub Von Krahlis 25. juubeli tähistamine


Sel reedel toimub Von Krahlis 25. juubeli tähistamine
Foto: Hendrik Osula

Mõned asjad säilivad vähem. Näiteks piim, puuviljad ja suur osa teise vabariigi aegsetest Tallinna klubidest. Aga mõned asjad säilivad oluliselt kauem. Näiteks suhkur, hea vein ja Von Krahli baar. Mõned trendid tulevad kiiresti ja lähevad veel kiiremini. Mõned nähtused aga tulevad, et jääda. Mitte seepärast et nad pingutavad meeletult oma eksistentsi õigustamiseks. Vaid seepärast, et nad on lihtsalt sedavõrd head.

Von Krahl peab sel nädalal oma 25. juubelit. Seda ei ole vähe. Kui palju on Tallinnas klubisid, mis on näinud kolme põlvkonna ööelu skene, mäletavad veel hästi suitsetamist tantsupõrandal ja teinud läbi kõik Eesti vägijookide pudelite ja etikettide transformatsioonid? Oleme uhked, aga oleme ka väga tänulikud - kõigile, kes peavad Von Krahli oma teiseks koduks, kes on siin pidanud oma parimad peod ja kes astuvad Von Krahli sisse ka 25 aasta pärast.

Suurel sünnipäeva peol esinevad Von Krahli lavalt tuule tiibadesse saanud bändid Djerro, Una Bomba 50+, Frankie Animal, Blind, Ans. Andur ja Zahir. Bändide vahel mängivad enda lemmikuid Von Krahli programmijuhid läbi aegade: Alo Puustak, Jaagup Jalakas, Ingrid Kohtla, Ahto-Lembit Lehtmets, Mirjam Makarov ja Mark Stukis.

2. novembril Von Krahlis. Uksed avame kell 20.00, esimene laiv läheb peale samal ajal "Aktuaalse Kaameraga". Pilet 10€