Sel suvel leiab Tallinnas esmakordselt aset täiesti uus muusika- ja elustiilifestival Sweet Spot


Sel suvel leiab Tallinnas esmakordselt aset täiesti uus muusika- ja elustiilifestival Sweet Spot
Foto: Pressimaterjal

Korraldajate sõnul on Sweet Spot festival suurepärane kultuurielamus kõigile, kes naudivad kvaliteetset muusikat, põnevat kunsti, maitsvat toitu ja jooki ning meeldivat seltskonda. Festival leiab esmakordselt aset sel suvel, 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis ning selle vahetus ümbruses.

“Sweet spot” tähendab muusikaterminoloogias kohta, kus heli on kõige parem — kohta, mis on just ideaalne muusika kuulamiseks. 27. ja 28. juulil on selleks kohaks Kultuurikatla park ja selle ümbruskond. Festivali lavadel astuvad üles maailma tippklassi artistid ning armastatud Eesti esinejad, kõhtu täidavad parimad kohalikud restoranid ning visuaalse naudingu saamiseks on kaasatud põnevad kunstnikud ja andekad artistid. Kahtlemata annab oma panuse ka festivaliala paiknemine merekaldal ning samas lisab mugavust aspekt, et sündmus toimub Tallinna kesklinna vahetus läheduses.

Sweet Spot ei ole vaid muusikafestival (kuigi muusikal on nende kahe päeva jooksul ülioluline roll) — pigem on tegemist elustiilifestivaliga inimesele, kes hindab kunsti, kultuuri, tänapäevast euroopalikku elustiili. Muusikaprogrammi koostamisel on rõhk eelkõige kvaliteedil, mitte niivõrd žanrilisel piiritlemisel või kuuluvusel.

Esimesed festivalil esinevad artistid kuulutatakse välja juba sel kolmapäeval, 28. märtsil ning pileteid saab osta alates 4. aprillist festivali kodulehelt ja Piletilevist.

Rannap Roostevaba maailm