Selgusid Kõigi Eesti Laulu viimased esinejad

 (11)
Eurovision 2017 Kiiev neljas päev
Eurovision 2017 Kiiev neljas päevFoto: Andres Putting

Juba sel pühapäeval, 14. aprillil kell 15 toimub Tallinna Lauluväljakul Kõigi Eesti Laul. Lisaks varem välja kuulutatud esinejatele astuvad üles ka Laura Põldvere, Yasmyn, Tam I Tut, Kuradi Saar, Erki Pärnoja, Maian ja Propazha.

Veel astuvad üles Ewert and The Two Dragons, Ivo ja Robert Linna, Revals, Lenna, Svjata Vatra, NOËP, Mari Kalkun, PX Band, Tanel Padar, Synne Valtri Band, Stefan ja Idealnõje Ljudi.

Pühapäeval on oodata päikesepaistelist ilma ja sooja ennustatakse 6-8 kraadi. Üritusel saab osta ka sööke ja jooke. Kõigi Eesti Laul on alkoholivaba.

Korraldajad paluvad kõigil kaasa võtta riigilipp. Öeldesm et see on kõigi inimeste pidu, kes sini-must-valget südames kannavad. Küll aga paluvad turvakaalutlustel maha jätta puidust ja metallist lipuvardad.

Kõigi Eesti seisab vabaduste eest. Mõttevabaduse, sõnavabaduse, arvamusvabaduse, ajakirjandusvabaduse, eneseteostusvabaduse, kunstilise vabaduse eest, arstide ning õpetajate vabaduse eest oma tööd teha. Vabaduse eest ise oma keha ja vaimu üle otsustada. Vabaduse eest ennast Eestis kodus tunda. Vabaduse eest oma õiguste eest seista. Vabaduse eest olla iseseisev ja erinev.

Kontserdist teeb otseülekande ka Delfi.

Rannap Roostevaba maailm