Skandaalse loo Vooglaiust teinud tüdrukuteduo: kahju, et väärtõlgendus on fookuse loo muudelt aspektidelt ära juhtinud

 (272)
Skandaalse loo Vooglaiust teinud tüdrukuteduo: kahju, et väärtõlgendus on fookuse loo muudelt aspektidelt ära juhtinud
Scanpix

Kuigi algselt ei plaaninud räpipunt Hekdik kommenteerida skandaali, mis algas nende kirjutatud lüürikast "parem negatiivne iive, kui Varrol lapsi seitse", siis nüüd on nad Õhtulehe vahendusel situatsioonist oma nägemuse öelnud.

"Et kõlama ei jääks ainult Varro Vooglaiu poolt konstrueeritud versioon olukorrast, olime sunnitud ikkagi oma saates osalemist kommenteerima," kirjutasid nad.

"Kindlasti ei ole antud loo puhul olnud eesmärgiks rünnata ega mõnitada Varro perekonda. Kahju, et antud väärtõlgendus on fookuse loo muudelt aspektidelt ära juhtinud. Oleme asjast omad järeldused teinud ja õppetunnid kätte saanud. Keskenduksime nüüd muusikale," sõnasid nad.

Artikkel refereeritud Õhtulehest.

TV3 programmijuhilt Raimo Kummer väitis eile, et selline olukord, kus Vooglaid ja tüdrukutebänd koos ühes saates on, ei olnud siiski planeeritud: „Varro Vooglaiu ja tema nime laulusõnades kasutanud bändi sattumine ühte saatesse ei olnud planeeritud või tahtlik. Mihkel Raud on Varro Vooglaiu ees vabandanud.“

Seotud lood:

Vooglaid tõi välja, et kui enne saadet oleks talle laulu sõnadest täpsemalt räägitud, oleks ta lihtsalt minema kõndinud, kuid teda hoiatati lihtsalt terava teksti eest, mis võib häirida. "Et saate tegijad teadsid väga hästi, millised tekstid saates nende "lauludega" kõlama pannakse, seda tõestab asjaolu, et kõnealusel kollektiivil on YouTube'is välja pandud täpselt kaks "laulu" – need samad, mis saates kõlasid."

Laulule on vastanud ka Vooglaiu abikaasa Helena Vooglaid, kes veidi humoorikas võtmes tõdeb, et kui järgmine päev laste kelgud keldrisse viis, ei tulnud ükski naaber teda päästma. Naine kinnitab, et suudab solvangust üle olla ja julge ei ole mitte räppar, kes paruka ja prillide taha peidab, vaid suure pere ema.