Striimituim Eesti album: Miljardite värsket kauamängivat kuulati nädalaga Spotifys pea 100 000 korda

 (1)
Miljardid
MiljardidFoto: Andres Putting

Miljardite debüütalbumit "Kunagi läänes" kuulati nädalaga Spotifys pea 100 000 korda. Album on ka ametltikus digiedetabelis enimstriimituim Eesti album. Lisaks on “Kunagi läänes“ nii Apollo kui ka Laseringi enimmüüdavaimate albumite seas.

"Ühelt poolt on "Kunagi läänes" kommentaar lääne elu kohta. Siin on esimese maailma üksildustunnet, sõltuvussuhteid, otsinguid ning ajastule omaseid maneere. Teisalt on seda kriitikat tasakaalustamas üleskutse universaalsele armastusele ning jutlustus hinge ajatust olemusest," kirjeldas Miljardite solist Marten Kuningas ahjusooja kauamängivat. "Bänd säilitab oma esoteeriliste kalduvuste suhtes siiski teatava distantsi, lubamata kordagi muutuda liialt läilaks. "Kunagi läänes" on ühtaegu nukker tõdemus inimseisundi paratamatusest kui ka imetlus kõige kauni suhtes, milleks me võimelised oleme."

Albumi ”Kunagi läänes” lugude nimekiri:
1. Olendid
2. Kunagi läänes
3. Pseudoprobleem
4. Suhkur, suhkur
5. Aeg viib
6. Mugavustsoonis
7. Vilkuvad kollased
8. Kallis
9. Selgrooootus
10. Ja päike tõuseb
11. Tule koju

Ansambel Miljardid koosseisu kuuluvad Marten Kuningas (solist), Kristjan Kallas (trummar), Peedu Kass (basskitarrist) ja Raul Ojamaa (kitarrist). Miljardite muusikastiili võib iseloomustada, kui tugeva eneseirooniaga (eso)rock`i.

Vaata ka Publiku hiljutist intervjuud: Miljardid arutlevad pseudoprobleemide üle: kas ananass käib ikka pitsa peale ja kas alkoholiaktsiis peaks tõusma või mitte?

Kuula albumit "Kunagi läänes" SIIT!