Superstaari saatest langesid Andrei ja Eliisa

 (227)
Eliisa Kõiv, Andrei Ozdoba
Foto: Ilmar Saabas

Pühapäevases "Eesti otsib superstaari" saatest pidid lahkuma Andrei Ozdoba ja Kerli Kõivu õde Eliisa. Kuidas kõik algas? Loe, mida kohtunikud esinemistest arvasid. Vaata pildigaleriid sellest, mis toimus telemajas pärast saate lõppu SIIT!

1. Andrei Ozdoba – "Aeg ei peatu"

Mihkel Raud: "Kohe näha, et pealinna poiss! Sinu esitus oli retrohõnguline." Maarja nimetas Andreid säravaks ja sümpaatseks. Samas soovis kohtunik, et noormees teda rohkem üllataks.


2. Anne Arrak – "Rahu"

Maarja: "Sa valisid äärmiselt raske loo ja said sellega hakkama." Rein Rannap: "Mulle meeldisid sinu tehtud algused ja peatused. See tardunud laul sobis hästi sinu külma olekuga". Mihkel Raud: "Näed, kui vähe on vaja, et Rein Rannapile meeldida! Tuleb esitada vaid tema lugu."

3. Ott Lepland – "Eestlane olen ja eestlaseks jään"

Mihkel Raud: "Loo valik valmistas pettumuse. Sa mängisid üle. Aga loomulikult sa oled suurepärane laulja ja meeldiv inimene, kellega juttu rääkida. Maarja: "Minule just meeldis see sõnum ja pinge."

4. Anis Arumets – "Juulikuu lumi"

Mihkel Raud: "Sinu esinemine oli nagu alkoholivaba õlu. Käitud nagu oleksid saate juba võitnud." Rein Rannap: Ma pole kindel, et see stiil on sinu oma. Sulle sobib improviseerisime. Sul on head šansid kõigest hoolimata."

5. Getter Jaani – "Laul Põhjamaast"

Maarja: "Getter, sa tegid väga-väga hea loo valiku! Täna jätsid tunduvalt parema mulje, kui eelmises saates." Rein Mihkel Raud: "Tore, armas, sümpaatne, südamesse minev esitus!"

6. Marten Kuningas – "Mägede hääl"

Rein Rannap: "Kui alguses tuli saates ennast tõestada, siis nüüd oled sa täitnud teise eesmärgi - erineda." Mihkel Raud: "See esitus oli absoluutselt fantastiline."

7. Jaanus Saago – "Valgus"

Maarja: "Oleme alati virisenud, et sa ei anna endast kõike, aga seekord olid sa suurepärane." Rein Rannap: "Parem, kui varem. Aga tahaks ka salapära."


8. Eliisa Kõiv – "Depressiivsed Eesti väikelinnad"

Maarja: "Minu arust ei teinud sa kõige paremat valikut. Sa ei toonud uut lisaväärtust." Rein Rannap: "Sulle sobivad rohkem rõõmsamad laulud." Mihkel Raud polnud aga teiste kohtunikega päri: "Mulle vastupidi on sinu lugude valik alati meeldinud. Sa valid moodsa ja tänapäeval heliseva loo. Nagu Rein Rannap armastab öelda: muidu väga tore, väga hea ..."


9. Birgit Varjun – "Eesti muld ja Eesti süda"

Rein Rannap: "Väga võimas. Raputas läbi. Sinus on südamlikkust, armastust ja soojust." Maarja: "Komas salm läks liiga kiledaks. Sa oled kõigile juba tõestanud, et sul on võimas hääl."


10. Kene Vernik – "Massikommunikatsioon" 

Mihkel Raud:"Ma olen pidanud seda lugu mängima 2673 korda. Kui see läheb käima, siis ma mõtlen teiste asjade peale, näiteks, kas piim on ostetud. Ma tänan sind väga." Maarja: "Täna näitasid neile, kes kobisevad kuskil kardina taga, et sa ei saa noodile pihta, et oskad suurepäraselt laulda." Rein Rannap: "Väga suurepärane. Peaaegu täiuslik."

HEA LUGEJA! KAS SINU MEELEST LANGESID VÄLJA ÕIGED INIMESED?

Telli Kroonika