Suveplaanid tehtud? On aeg! Algas Augustibluusi piletite eelmüük


Suveplaanid tehtud? On aeg! Algas Augustibluusi piletite eelmüük
Foto: pressimaterjalid/Timo Happonen

2020. aastal toimub Baltimaade suurim bluusfestival juba 27. korda. Suve suurim bluusisündmus leiab aset 31. juulist 2. augustini Haapsalus, kus kontserte toimub kokku kümnel laval. Tänasest alates on Piletilevist võimalik soetada festivali pass, mis tagab sissepääsu kõikidele festivali raames toimuvatele kontsertidele.

Festivali pealava asub Haapsalu Piiskopilinnuse õuel, kus toimuvad kontsertõhtud reedel ja laupäeval. Bluusi saab nautida ka vanas raudteejaamas, Haapsalu kultuurikesuses, linnatänavail-suveterrassidel ning Haapsalu Kuursaalis. Pühapäevast gospel-bluusi kontserti võõrustab Haapsalu toomkirik.

Järgmisel suvel toimuva festivali programm sisaldab bluusimaailma absoluutsesse tippu kuuluvaid artiste USAst, kodumaist bluusiparemikku, eriprojekte ning läbilõiget Euroopa bluusiparemikust. Kindlasti kõlab 2020. aastal Haapsalus lisaks bluusi sünnimaalt ning Eestist pärit muusikale ka Saksamaalt, Venemaalt, Rootsist ja Kanadast pärit bluusi. Festivalihooaeg avatakse 26. märtsil, mil tehakse teatavaks festivalii seekordsed esinejad ning avatakse värske kodulehekülg.

Soodushinnaga festivali passid on müügil vaid jõulukuu lõpuni.