Tähelepanu, rokisõbrad! Legendaarne Ramonesi trummar Marky Ramone esineb homme oma uue bändiga Rock Café asemel hoopis Tapperis

 (1)
Marky Ramones Blitzkrieg Tallinnas
Marky Ramones Blitzkrieg TallinnasFoto: Ilmar Saabas

Tähistamaks ülemaailmset punkmuusika ja –liikumise 40ndat aastapäeva, jõuab Eestisse esinema ühe maailma legendaarseima punkbändi Ramones kauaaegne trummar Marky Ramone. Kuid pange tähele, seoses Rock Café sulgemisega toimub 14.juuni kontsert hoopis Tapperis. Piletid on saadaval Piletilevis.

Pungi ja rocki austajaile Marky Ramone pikka tutvustamist ei vaja. Ta on peamiselt tuntud oma 15 aasta pikkuse trummari karjääri põhjal Ramonesis — ühes maailma kuulsaimas punkbändis. Marky andis Ramonesi ridades üle 1700 show, mängis sisse mitu stuudioalbumit ja osales aktiivselt lugude kirjutamisel.

Praeguseks on Marky bändi kuulsaim trummar, kes tänapäeval aktiivselt muusikaga edasi tegeleb. Marky ei näita mitte mingeid väsimuse märke ning tuuritab edasi uues koosseisus — Marky Ramone’s Blitzkrieg nime all.

Marky on oma uude bändi kaasanud vinged tegijad — bändi vokaali taga seisab Ken Stringfellow (The Posies, R.E.M., The Big Star) ja kitarri mängib Captain Poon ehk Arne Skagen (Bloodlights, The Gluecifer). Bändiga esitatakse Ramones’i parimaid palasid ja home Tapperis toimuv kontsert annab edasi kõige ehedama live-kogemuse Ramonesi originaalile.

Rannap Roostevaba maailm