Täna öösel Eesti Technovabariigis: Tartu Aparaaditehases tuleb suur reiv ja Tallinnas Hallis esinevad Berliini DJ-d


Klubi Hall
Klubi HallFoto: Kristo Sild, Klubi Hall

Elektrooniline ja technomuusika on Eestis viimastel aastatel palju sõpru võitnud ja üritused undergroundist pika sammu overgroundi astunud. Sel nädalavahetusel toimub nii Tallinnas kui Tartus mitu suurt üritust ja teiste hulgas astuvad klubis Hall üles Berliini klubi Sisyphos residendid DJ Jonty SkruFFF ja DJ Fidelity Kastrow.

Tartus toimuval Apareivil esineb nelja laval enam kui 20 artisti - Artur Lääts, Kersten Kõrge, Johann3k, Bakey USTL ja paljud teised. Kõik nad kuuluvad Eesti elektroonilise muusika esirinda. Lavade eest vastutavad elektroonilise muusika skeene tuntud brändid MÜRK, SÜNK, KTRL, Frotee ja Monopol Entertainment OÜ. Korraldajad lubavad lisaks tasemel settidele ägedaid visuaalseid lahendusi, innovaatilised ruumikujundust.

Ka Tallinnas on oodata kõva pidu. Siinne technoskeene on ära võlunud ka paljunäinud Berliini elektroonilise muusika mängijad. Noblessneri sadamas asuvas klubis Hall astuvad üles DJ-d Jonty SkruFFF ja Fidelity Kastrow, kes on Tallinnas juba teist korda. Üritus toimub peosarja U-Bahn raames.

Ka teise suurema Tallinna technomuusika klubis 9/11 sõbrad saavad rõõmustada: 9/11 tähistab täna oma teist sünnipäeva.