Täna toimus Delfi TV Live - Positivus warm-up: Iiris ja Instrumenti!

 (9)
Täna toimus Delfi TV Live - Positivus <em>warm-up</em>: Iiris ja Instrumenti!
Foto: mobiilifoto

Nagu juba mõnusaks tavaks saanud, kutsub Delfi toimetusse külla muusikuid, kes live-striimitava kontserdi annavad vaatajatele, kus nad ka ei viibiks. 16. juulil astus toimetuses minikontserdiga üles Iiris ning ansambel Instrumenti, keda juba nädalavahetusel võib Läti mändide all Positivus festivalil ka näha!

Maikuus lasi ansambel Instrumenti välja uue albumi "Procrastination" ning ka Iirisel ilmub augustis uus EP "Chinaberry Girl". Kontserdil paitab meie kõrvu Instrumenti looga "Zemeslodes" oma esimeselt stuudioalbumilt "TRU".

Iiris esineb koos Instrumentiga 
Positivus festivali Tele2 laval reedel, 19. juulil kell 20.30! Kes kohale minna ei saa, saab vaadata kõigil festivali päevadel kontserte otsepildis Delfi vahendusel.

Lisaks Iirisele võib kuulda Positivus festivalil veel selliseid Eesti artiste nagu Outloudz, Sibyl Vane, Elephants From Neptune ning mitmed teised. Selle aasta nimekaimad välisartistid on The XX, Sigur Rós,Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, Crystal Castles, Tom Odell,  Michael Kiwanuka, Noah and The Whale ja tänavuse European Border Breakers auhinna (EBBA) publikupreemia pälvinud C2C!

Seotud lood:

Positivus festival toimub 19.-21. juuli Lätis, Salacgrivas.