Tanel Padar meenutab pidutsemistest pungil elustiili: prints Charles kutsus õhtusöögile, aga ma jõudsin sinna alles päev hiljem!

 (47)
Kolmeraudne
KolmeraudneFoto: Madis Veltman

Rokkar Tanel Padar ei salga, et tema minevikus on ka pimedamaid aegu, kus elu koosnes suuresti pidutsemisest ning suurtest skandaalidest meedias. Tuntud muusik oli ka sinasõber alkoholiga, kuid praeguseks on ta sellise elu täielikult minevikku jätnud.

"Mul toimis alati mingi seesmine pidur, mis andis ka väga heas hoos olles märku, et homme-ülehomme on midagi ees ja tuleb vormis olla," kirjeldab Padar toonast elu, kuid tõdeb, et üks ainukordne asi jäi tal pidutsemise tõttu ka tegemata.

"Oli üks kord, kui prints Charles Eestis käies kutsus mind õhtusöögile. Nagu paljusid teisi. Kutse oli ühele, aga tuli välja, et Maarja-Liis on ka kutsutud ja otsustasime koos minna. Mul polnud tol hetkel ülikonda ega kingapaari, laenasin need linna pealt, aga… Juhtus nii, et jõudsin sinna päev hiljem," meenutab rokkar.

Ajakirjandus küsis toona Padari käest selle kohta, kuid muusik ütles vastuseks midagi, mida ta nüüd tõdeb, et ta enam kindlasti ei vastaks. "Ütlesin siis, et kui mina kutsuks prints Charlesi enda juurde, vaevalt siis tema ka tuleks."

Loe täispikka intervjuud Maalehest.