Tanel Padar & The Sun ja Estonian Dream Big Band annavad aasta lõpus neli eksklusiivset kontserti

 (3)
Tanel Padar & The Sun ja Estonian Dream Big Band annavad aasta lõpus neli eksklusiivset kontserti
Foto: Pressimaterjal

Tanel Padar & The Sun koostöös Estonian Dream Big Bandiga lõpetavad käesoleva aasta väärikalt ja pidulikult nelja kontserdiga erinevates Eesti kontserdimajades.

Aasta lõpus Pärnus, Jõhvis, Tartus ja Tallinnas toimuvatel "Aastakajad" kontsertidel saab kuulda parimaid The Suni lugusid erilistes ja üllatavates arranžeeringutes.

"Unistus esitada oma lugusid Estonian Dream Big Bandiga on mul peas tiksunud juba aastaid. Üht-teist oleme koostöös varasemalt teinud ka, aga täispikk kontsert The Sun'i ja EDBB'ga on kindlasti ühe minu unistuse täitumine. Muusikaelamuse saavad nii The Suni kauaaegsed fännid kui ka Estonian Dream Big Bandi austajad," kommenteeris Tanel Padar.

"See sünergia, mis tekib rokkmuusika kombineerimisel Big Bandiga, on ühtlasi võimas ja sensuaalne – siin on palju mänguruumi ja erinevaid kõlavärve ning see on põnev nii esitajaile kui kahtlemata ka kuulajaile," lisab Estonian Dream Big Bandi kunstiline juht Siim Aimla

Tanel Padar & The Sun ning Estonian Dream Big Band astuvad ühiselt lavale 25.–29. detsembrini Pärnus, Jõhvis, Tartus ja Tallinnas.

Kontserte korraldab Eesti Kontsert. Piletid on müügil Piletilevis.