Tanel Padari esinemisgraafik on vaatamata lapse sünnile endiselt tihe: õnneks on võimalik kõike sobitada

 (10)
Tanel Padar 20 aastat laval
Tanel Padar 20 aastat lavalFoto: Priit Simson

Täna algusega kell 17 toimub Mustamäel, Teaduspargi Tehnopol parklas linnaosa suurim tänavatoidufestival ning tasuta kontsert – laval rokib värske isa Tanel Padar koos bändiga.

Tehnoloogiaettevõtlust õppiv Eesti esirokkar astub täna õhtul Tehnopol Entertainment Week peaesinejana üles erilise tundega, kuna ka start-up’indus on talle lisaks laulmisele väga südamelähedane. „Ma olen alati olnud pigem visionäär, kes upub pidevate uute ideede laviini alla. Kui ma ei oleks laulja, oleksin nähtavasti ammu mõne idufirma loomisele oma jäägitu pühendumise andnud,“ lisas laulja.

Talle lähevad eriti korda idufirmad, mis lisaks inimeste heaolu loomisele tegelevad ka ümbritseva elukeskkonna hoidmisega. „Elan suure põnevusega kaasa meie kohalikele idufirmadele ning võimalusel aitan nõu ja jõuga,“ kommenteeris ta.

Siiski eduka lauljakarjääri valinud Padar kegitab veidikene ka saladuseloori ning lubab fännidele, et uut muusikat on oodata juba enne septembri lõppu. „Järgmine singel on ilmselt läbi minu karjääri mind kõige isiklikumalt puudutav lugu. Usun, et see saab ka minu fännidele südamelähedaseks,“ kommenteeris Padar.

Eesti esirokkari ja nüüd ka uues isarollis oleva Padari sõnul on tema bändi esinemisgraafik endiselt tihe. „Loomulikult on igapäevased tegevused ja toimetused planeeritud nii, et nii, et oleks võimalik olla uue ilmakodaniku juures ja näha tema igapäevast arengut. Õnneks on võimalik seda kõike sobitada nii, et pere ega esinemised ei kannataks.“

Rannap Roostevaba maailm