TEEME SOOJA: Rootsi indiefolgi trubaduuri José Gonzáleze 10 kaunimat pala, mille võiksid enne järgmist reedet kindlasti pähe õppida

3. veebruaril Nordea Kontserdimajas!
TEEME SOOJA: Rootsi indiefolgi trubaduuri José Gonzáleze 10 kaunimat pala, mille võiksid enne järgmist reedet kindlasti pähe õppida
Foto: Pressimaterjal

Järgmisel reedel, 3. veebruaril esinevad Tallinnas Nordea Kontserdimajas tuntud Rootsi indiefolgi artist José González koos rahvusvahelise muusika- ja kunstirühmitusega The String Theory. Et end Gonzáleze tulekuks hoogsasti ette valmistada, kogu Publik kokku muusiku 10 kaunimat pala, mille sõnad võiksid enne kontserti kindlasti peas olla!

The Forest

Cycling Trivialities

Broken Arrows

Crosses

Abram

What Will

Heartbeats

Seotud lood:

Teardrop

Let It Carry You

Stories We Build, Stories We Tell

Argentiina päritolu Grammy võitjast indiefolgi trubaduuri José Gonzáleze loomingut on mõjutanud nii klassikaline kitarrimäng, Kuuba nueva trova pärand, hardcore-punk ja postrock kui inimõigused ja moraalidilemmad. Laiema tuntuseni jõudis The Knife loo “Heartbeats“ kaveriga, mis kõlas Sony Bravia kuulsas “värviliste pallidega“ reklaamis.

Kontserdi erikülaliseks on Raplast pärit muusik ja helilooja Mick Pedaja, kes kerkis laiema avalikkuse tähelepanu orbiiti möödunud aastal toimunud Eesti Laulul looga "Seis".

José Gonzáleze ja The String Theory kontsert Tallinnas Nordea Kontserdimajas toimub 3. veebruaril 2017. Uksed kontserdile avatakse kell 18:00 ning peaesineja etteaste algab kell 20:00. Piletid on saadaval Piletilevis!