The Baltic Scene esitleb: Tenfold Rabbit, Sander Mölder ja Firejosé esinevad Barcelonas toimuval Primavera muusikafestivalil


Tenfold Rabbit
Tenfold RabbitFoto: Martin Dremljuga

Vahemikus 28.-31.mai toimub Barcelonas ka paljude eestlaste poolt külastatud ja armastatud muusikafestival Primavera, mille selle aastases esinejate nimekirjas üks Läti ja kolm Eesti artisti.

Baltikumi muusika platvormi The Baltic Scene ja Läti raadiokanali Pieci.lv esitletud artistid Tenfold Rabbit, Sander Mölder, Firejosé ja Niklavz(LV) esinevad kõik kahe kontsertiga 29.märtsil. See on esimene kord, kui maailmakuulsal linnafestivalil astuvad üles artistid Baltikumist.

Paralleelselt muusikafestivaliga toimub ka rahvusvahelisele muusikatööstusele suunatud konverentsi programm Primavera Pro, mille seminariprogrammis on see aasta ka paneel Baltikumist kui uuest ja põnevast muusikaturust.

“Primaveral käib iga aastaselt sadu tuhandeid inimesi ja mul on väga hea meel, et sellise kaliibriga festival tunneb huvi vähem tuntud piirkonna artistide vastu. Muusikutele on see kindlasti suurepärane hüppelaud. Lisaks neile saab tähelepanu ka Baltikumi muusikaturg üldiselt– Primaveraga paralleelselt toimuv Primavera Pro tööstusfestival on otsustanud võõrustada ka Balti riikide muusikaturgu tutvustavat konverentsipaneeli.” kommenteerib The Baltic Scene eestvedaja Natalie Mets.

Primevera täielik esinejate nimekiri:
http://www.primaverasound.es/artistas

The Baltic Scene kodulehekülg:
www.thebalticscene.eu

Rannap Roostevaba maailm