Tõeline jõulumeeleolu tekitaja: VAATA, kuidas James Corden koos autokaraoke staaridega Mariah Carey aegumatut hitti lõõritab!


USA saatejuht James Corden on ülipopulaarseks teinud autoslaulmise formaadi ehk Carpool Karaoke, milles on viimase aasta jooksul löönud kaasa popmuusika suurimad nimed. Värskelt veebi laekunud episoodi võib olla aga mehe üks parimaid üllitisi üldse!

Kuna pühad on peagi ukse taga, kutsus humoorikas telemees enda autosse ei kellegi muu, kui aegumatu jõuluhiti “All I Want For Christmas” kuulsaks laulnud Mariah Carey.

Lustaks klipis naasevad James Corden ja Mariah Carey osturetkelt ning mees uurib maailma esidiivalt, mis küll tema jõulusoov võiks olla: “Ma ei taha midagi liiga hinnalist küsida. Ma tahan, et sa lauluaks minu lugu “All I Want For Christmas,” vastas Carey ning otseloomulikult löödi seepeale laul lahti.

Vahva üllatusena ei sära klipis aga ainult Corden ja Carey — palavalt armastatud jõululaulu üürgavad lisaks neile ka Adele, Demi Lovato, Nick Jonas, Elton John, Selena Gomez, Lady Gaga, Chris Martin, ansambel Red Hot Chili Peppers ja Gwen Stefani. Vaata video ja avalda arvamust — kas tegemist on autokaraoke parima klipiga läbi aegade?