TÕELINE TRIUMF: Kurt lauljatar tegi "Ameerika talendi" saates ajaloolise etteaste, jättes vaimustatud publiku pisaraisse

 (6)

Vaegkuuljast lauljatar tegi Ameerika talendiotsingusaate poolfinaalis etteaste, mis on pannud uskumatusest ahhetama kümneid miljoneid inimesi üle maailma.

29-aastane Mandy Harvey kaotas kuulmise 18-aastaselt, kui sidekudede haigus temalt esmalt justkui kogu muusikutuleviku röövis. Juba 4-aastasest saati muusikaga tegelenud vapper näitsik aga otsustas mitte alla anda ning õpetas end taas musitseerima, kasutades lihasmälu ning visuaalseid helihäälestajaid ja otsust oma häält, mida ta enam ei kuule, lihtsalt usaldada.

Lauljatar esitas saate kohtunikele ukulele saatel endakirjutatud lugu "Try", saades vaimustatud vastuvõtu, seda ka saate publikult.

Etteastest oli eriliselt liigutatud meediamogul Tyra Banks, kelle sotsiaalmeedia kaudu on imeline esitus jõudnud juab enam kui 90 miljoni vaatajani. Mujal meedias ja YouTube'i kaudu levib video praegu samuti kulutulena, jõudes juba enam kui 5 miljoni vaatajani.

Vaata ja imesta, milleks on inimhing võimeline, kui ta usub ja alla ei anna!