Tommy Cash toob täna toimuva suurkontserdi lava Saku Suurhalli keskele

 (1)
Sweet Spot 2018 teine päev
Sweet Spot 2018 teine päevFoto: Madis Veltman

Juba loetud tundide pärast algab Saku Suurhallis Tommy Cashi seni suurim kontsert Eestis, millest võtab osa Briti superstaar Charli XCX. Tänase suurkontserdi lava asub suurhalli keskel, mis võimaldab veel rohkematel fännidel olla esireas.

Lisaks tänaõhtuse kontserdi ümmargusele lavale loovad unikaalse õhustiku liikuvad ekraanid, mis muudavad show ajal asendeid ja annavad lavakujundusele erineva näo. Kogu kontserdi valgus ja video on muusikaga sünkroonis, videod on loodud spetsiaalselt tänaseks kontserdiks. Tommy
Cashi tänase suurkontserdi produktsioonipealik on kõrgelt hinnatud Taavi Randoja. Valguskunstnikuks Vahur Daum ja videokunstnikuks Grete Ly Valing.

Tommy Cashi autorikontsert ei ole lihtsalt muusikaüritus, vaid piire avav visuaalne elamus. Tommy Cash muudab suurhalli üheks õhtuks oma maailmaks, kus kõigil on õigus oma arvamusele ja võimalus kaasa rääkida. Mil moel see toimuma saab, selgub juba täna õhtul. Tommy lubab
õhtu jooksul mitmeid erinevaid aktsioone ja üllatusi. Oma kohalviibimise on juba kinnitanud Briti superstaar ja hittide “Fancy”, “Boys” ja “Boom Clap” esitaja Charli XCX.

Täna õhtul Saku Suurhallis toimuvale kontserdile on veel võimalik pileteid osta Piletilevist. Üritus on sobilik igas vanuses muusikasõpradele. Uksed avatakse kell 19.00.