Tõnu Trubetsky esitleb Vennaskonna kontserdi raames värsket raamatut


Vennaskond
Vennaskond

Laupäeval, 7. detsembril toimub kontsertklubis Rock Cafe ansambli Vennaskond kontsert, mille raames esitleb Tõnu Trubetsky ka äsjailmunud raamatut ""Hukkunud alpinisti" hotelli müsteerium". Samas tuleb esmaettekandele Vennaskonna värske lööklaul "Meister ja Margarita". Kontserdi erikülalisena esineb Telly Addicts. Piletid kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

""Hukkunud alpinisti" hotelli müsteerium" on Tõnu Trubetsky, Tõnu Trubetsky (jr.) ja Tom Claude Trubetsky romaan, mis on järjeks Arkadi ja Boriss Strugatski jutustusele ja Grigori Kromanovi samanimelisele mängufilmile ""Hukkunud Alpinisti" hotell", sellega sarnane, samad tegelased + veel uusi värvikaid tegelasi, nagu näiteks Bulgaaria agent Emil Boev, James Bond, Kaspar Jancis, Soome president Urho Kekkonen, suusaäss Toni Sailer jt. See on detektiiviloo sugemetega teaduslik-fantastiline romaan inspektor Glebskyst, kes raamatu alguses on lõksus eraklikus mägihotellis, hiljem aga töötab taksojuhina Pariisis, seikleb Tiroolis, põgeneb Soomes mõrvas kahtlustatuna politsei eest jne. Tempokas lugu on kirjutatud humoorikas võtmes.

Piletid laupäeval, 7. detsembril toimuvale kontserdile on müügil Piletilevis ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti ning uste avanedes Rock Cafe kassas. Uksed avatakse kell 21.00. Kontsert on vanusepiiranguga 18.