TOP 8: Ka Raadio Elmar valis oma aasta hitid! LOE, kes olid rahva lemmikud

 (8)
Birgit Õigemeele plaadiesitlus kontsert solarise kinos
Birgit Õigemeele plaadiesitlus kontsert solarise kinos

Nagu R2, valisid ka Raadio Elmari kuulajad aasta kõige paremat laulu. Elmari Aastalaul 2013 selgus nende lugude seast, mis aasta jooksul teistest pikemalt Elmari edetabeli esikohal vastu pidasid.

Seekord oli neid laule kaheksa ja võitjaks osutus laul, millega Birgit Õigemeel ka Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel esindas – Mihkel Mattiseni ja Silvia Soro kirjutatud laul pealkirjaga “Et uus saaks alguse”.

Teise koha saavutas lõppeval aastal võimsa taastulemise teinud Marju Länik lauluga “On 1 meil hing” ning kolmandale kohale jõudis Grete Paia esitatud laul “San Sebastiano”.

Birgit oli võidu üle väga rõõmus ja üllatunud. Ta rääkis raadio Elmar kuulajatele sellest, kuidas laul temani jõudis ja et seda lugu on ta jõudnud laulda juba sadu ja sadu kordi. Samuti rääkis Birgit, et tema enda jaoks on lõppenud aastal Eesti artistidest suuremaid muusikaelamusi pakkunud Ott Lepland, Vallatud Vestid, Põhja-Tallinn ning Koit Toome. Birgit sõnul meeldib talle kodumaine muusika väga ja ta kuulab seda oluliselt rohkem kui välismaa hitte.

Seotud lood:

“Elmari Aastalaul 2013” esikaheksa sai alljärgnev:

1. Birgit Õigemeel “Et uus saaks alguse”
2. Marju Länik “On 1 meil hing”
3. Grete Paia “San Sebastiano”
4. Põhja-Tallinn “Meil on aega veel”
5. Mikk Saar “Me armastame Eestit”
6. Grete Paia “Päästke noored hinged”
7. Koit Toome “Võitleja”
8. Traffic “Maailmaparandaja”