TOP6: milline DJ on maailmas kõige jõukam? Vaata EDM-i jumalate palganumbreid

 (18)
Dj Tiesto 20
Dj Tiesto 20

Armastad sa neid või mitte, aga ilma nendeta ei saa ühte korralikku pidu peetud. DJ amet on muusikatööstuse üks kõige madalamalt hinnatud ameteid, sest tihti ei osata sellel alal töötavate inimeste talenti ja oskuseid väärtustada. Tehnika ja ametinipid on ajaga kõvasti muutunud, kuid töö olemus on endine - liigutada rahvast vägevate mixidega. Õige DJ peab rahva huvi köitmiseks liikuma tuleviku suunas ja olema innovaatiline, mõnel on see kahtlemata õnnestunud ning just nende kontodele laekuvad prisked rahasummad. Celebrity Net Worth on koostanud nimekirja 2015. aasta kõige jõukamatest DJ-dest.

6. Afrojack - Hollandi päritolu produtsent ja DJ, Nick Leonardus van de Wall alustas oma tähelendu albumiga "Forget the World" aastal 2014. Ilmselgelt pole maailm teda sellest ajast saati suutnud unustada, sest globaalselt töötav DJ teenib hittide keerutamise eest 22 miljonit dollarit aastas.

5. Steve Aoki - Miami asukas, Steven Hiroyuki Aoki on muusikaline juht, produtsent, electro-house'i muusik ja DJ - kõik ühes. Mehel on CV-s ette näidata mitmed edetabelid vallutanud albumid ja koostööd suurte nimedega nagu Will.i.am, Afrojack ja Kid Cudi. Aoki värskeimaiks teoseks on õudusfilmi "The Hive" muusikalise poole eest vastutamine ja soundtracki produtseerimine. Tihe töögraafik toob mehele igal aastal sisse 23 miljonit dollarit.

4. Avicii - Rootsi laulja, produtsent ja loomulikult ka DJ, 25-aastane Tim Bergling on saavutanud juba kaks Grammy nominatsiooni ning koostööd teinud David Guetta ja Madonnaga isiklikult. Tundub, et selle noormehe karjäär on saanud eepilise stardi ning hoogu ei kavatseta maha võtta nii pea. Avicii aastane palganumber tiksub 28 miljoni dollari kandis.


3. Tiësto - Hollandis sündinud EDM-i jumal Tijs Michiel Verwest on elektroonilise tantsumuusika tõeline veteran, kes ei paista orbiidilt nii pea lahkuvat. Oma eepiliste DJ-settide ja remixidega on mees väisanud aastate jooksul kõige kurikuulsamaid ööklubisid üle maailma. Mehe kõige suurejoonelisemaks ülesastumiseks oli aga 2004 aastal toimunud Olümpiamängude avatseremoonial esinemine Ateenas. Rahvamassid armastavad Tiëstot ja see tõttu pole imestada, et ta pangakontole igal aastal 28 miljonit dollarit laekub.
Seotud lood:

2. David Guetta - Siin maamunal ei leidu vist ühtegi inimest, kellele nimi Pierre David Guetta midagi ei ütleks. Prantsuse muusikamogul on koostööd teinud muusikamaastiku suurimate nimedega alates Kelisit lõpetades Flo Rida, Sia ja Kelly Rowlandiga. Guetta teenib iga aastal 30 miljonit dollarit.


1. Calvin Harris - Šotimaal sündinud Adam Richard Wiles ehk Calvin Harris on ametlikult kõige kõrgemalt tasustatud DJ maailmas. Rihanna, Kylie Minogue ja Gwen Stefaniga koostööd teinud härra ei mixi ainult hitte, ta on ka edukas laulja, laulukirjutaja ja produtsent. Harrise palganumbriks on 66 miljonit dollarit aastas ning tema kogu omakapitali väärtus on 110 miljonit dollarit.