Tuhat väikest heategu: Disney filmimuusikaplaat vallutas müügiedetabelite tipud


Disney filmimuusika kontsert
Disney filmimuusika kontsertFoto: Karli Saul

Disney filmimuusikaga plaati „Seitsme maa ja mere taga“ on müüdud ühe kuuga ligi tuhat eksemplari, edastades esimese kuu müügiedetabelites Eesti populaarsemate artistide nagu Tanel Padar & The Sun ja Sõbrad, Tanja ning Curly Stringsi seniseid plaadimüügitulemusi.

Apollo turundusjuhi Liisi Vaiki hinnangul on plaadi edukuse põhjuseid mitu: “Ühele heliteosele on kokku kogutud paljude poolt armastatud joonisfilmide tunnusmuusika, mida esitavad Eestis hinnatud muusikud. Kindlasti on plaadi populaarsusel oma osa ka selles, et tegemist on heategevusliku projektiga ehk iga plaadi ostuga antakse oma panus heategevusse.”

Plaadil kõlavad kõik tuntumad Disney filmimuusika teosed nagu näiteks „Let It Go“, „You Will Be In My Heart“ ja „Can You Feel The Love Tonight“. Lood on sisse laulnud Nele-Liis Vaiksoo, Mihkel Raud, Karl-Erik Taukar ja paljud teised hinnatud artistid.

Koostöös Apolloga annetatakse plaadimüügist saadav tulu Eesti Vähiliidule vähki tuvastava mobiilse nahaarsti kabineti ehk dermatoskoobi soetamiseks. Eesti Vähiliit võimaldab dermatoskoobi laialdast kasutamist üle Eesti, luues inimestele mugavama võimaluse kahtluste korral enda kontrollimiseks.