Unistused täituvad: Tommy Cash põrutab USAsse tuuritama ja mitmed kontserdid on juba välja müüdud!


Sweet Spot 2018 teine päev
Sweet Spot 2018 teine päevFoto: Madis Veltman

Tommy Cashi võtab USA debüüdi ette suurejooneliselt. Artist suundub Ameerika Ühendriikidesse tuurile väisates ühtekokku 26-te linna, sealhulgas annab rahvusvaheliselt ilma teinud räppar kontserdid ka tõelistes metropolides nagu New York, Washington, Philadelphia jt. Kontserdid toimuvad USAs palavalt armastatud muusiku Oliver Tree tuuri "Goodbye Farewell Tour" osana.

Oliver Tree on Ameerika vokalist, helilooja ja filmitegija, kes saavutas suurema tuntuse peale tema laulu "When I'm Down" edu. Üheks tema tuntuimaks looks on"Hurt" debüütalbumilt "Ugly is Beautiful", mis osutus tunnustatud raadiohitiks ning mille muusikavideo pälvis esimese nädala jooksul miljoneid vaatamisi.

Tommy Cash on laia rahvusvahelise haardega räppar, kelle jõuline visuaalne keel on muutunud märgiliseks. Ta on tuntud kui artist, kes vahetab sageli oma persona’t, liigub eri registrite vahel ja taasloob pidevalt nii ennast kui ka teda iseloomustavat esteetikat. Tommy Cashi debüütalbum "'¥€$" on pälvinud märkimisväärset rahvusvahelist tunnustust (näiteks Highsnobiety, Clash Magazine).

Ühise tuuri käigus antaks kaks kontserti ka Kanadas ning tuurile pannakse punkt Chicago Concord Music Hall'is. Mitmed kontserdid on juba välja müüdud.