USKUMATU: Järvekontsert Tõrva Loits saab juba 10-aastaseks, juubelil möllavad Ewert and the Two Dragons, Mahavok ja NOËP

 (1)
Tõrva loits
Tõrva loitsFoto: Andres Putting

Tõrva Loitsu tänavuses juubelietenduses "Maailma Loomine" astuvad üles Ewert and the Two Dragons, Mahavok ja NOËP.

Tõrva Loits toob 22. juulil Veskijärve äärde kokku suurima audiovisuaalse vabaõhu show ja tuntuimad oma ala tippmuusikud.

Kümnendat juubelit tähistav Tõrva Loits tuleb lavastusega, mille osadeks on eriefektid, tantsijate rühmad ning kuhu mahub ka maailma suurim trumm.

Täna Piletilevis eelmüüki tulnud pääsmeid on saada piiratud arvul, kuna ürituse toimumiskoht Tõrva Veskijärve ääres on looduslikult piiritletud ning peab mahutama ära suure lava.

Tõrva Loits juubeliaasta muusikute valik lähtub stiilide erinevusest: levimuusika legend Mahavok, elektroonilise muusika kuumim nimi NOËP ja Eesti indie-rocki lipulaev Ewert and the Two Dragons. Neist viimast saab sel suvel Eestis näha ainult kahel üritusel.

Traditsiooniliselt on Tõrva Loitsu lavastus teemapõhine. Kui eelnevatel aastatel on käsitletud teemasid "Kalevipoeg", "Kilplased" ja "Tere Perestroika?", siis sel korral järgib lavastus "Maailma Loomist".